leBebe в Україні

leBebe народився 2007 року. Ідея створення належала Lucebianca — бренду, який сформував концепцію leBebe: елегантність дизайнерських рішень, пристрасть і увага до деталей. Колекції leBebe виробляютьсчя в Італії з використанням сировини виключно сертифікованого походження.
Перщий успіх leBebe — колекція Gioielli: жіночі та дитячі прикраси. Колекція швидко здобула популярність, прикраси leBebe стали обов'язковим елементом образу, полонивши фантазію жіночої аудиторії.
2015 року творці бренда захопилися новою ідеєю — leBebe можна носити! Так виникла лінійка одягу для малечі — leBebe Enfant. Вона стала однією з найулюбленіших серед матерів і немовлят. Вишукана та практична Enfant ідеально пасує не лише до вадливих подій, а й на щодень.
Українські прихильники leBebe — діти та їхні батьки, які активно цікавляться модою та стилем: вже встигли оцінити переваги бренда. LeBebe використовує надзвичайно якісні та легкі тканини: фланель і шовк, для пальт — кашемір і бавовну.
Перший в Україні магазин, відкриття якого відбудеться у Львові в серпні, вже встиг завоювати серця. Найбільшу зацікавленість викликає одяг для немовлят і сукні для дівчаток.
Нова літня колекція leBebe — невдовзі у Львові! Композиція колекції — поєднання спокійних і яскравих кольорів, різноманіття бездоганних деталей. Заслуговують на увагу безліч аксесуарів , які вдало доповнять будь-який образ. Панами та стильні аксесуари для матусь підкреслюють суто італійський витончений стиль марки.
LeBebe планує розвивати мережу в Україні — чекайте на відкриття магазинів в інших великих містах.

сайт лебебе